Benefiční utkání na podporu Marianky Vaněčkové dopadlo výborně, vybralo se 145 tisíc korun!

Benefiční utkání na podporu Marianky Vaněčkové mezi našimi Zlínskými Legendami a Realem Top Praha nakonec dopadl nadmíru úspěšně. Nejen, že diváci v Trinity Bank Aréně sledovali pravou hokejovou show s bohatým doprovodným programem, navíc se právě na pomoc Marianky podařilo vybrat hned 145 000 korun!

Po závěrečné siréně ukazovala kostka nad ledem smírný stav 13:13, duel tak skončil férovou remízou. Zlínské legendy se do utkání dostávaly pomaleji a pražský soupeř vyhrál první třetinu, ve zbytku utkání však už domácí vedli. Realu Top Praha se nakonec podařilo vyrovnat v závěru – 13:13. Pakliže by vás zajímalo, jaké hvězdy se po ledě naší Trinity Bank Arény vlastně proháněly, přečtěte si článek ZDE.

Dnes byl každopádně mnohem důležitější přestávkový program. V první přestávce jsme sledovali taneční vystoupení Mariančiny maminky a její skupiny Oriana Dance Group, v závěru i malé utkání našich žáčků.

Ve druhé přestávce přišel hlavní okamžik celého večera. Oba celky se setkaly na ledové ploše, kde generální manažer našeho klubu Jan Pravda a manažer Real Top Praha Alexander Smita předali Mariance a její mamince šek na 145 tisíc korun! Tahle částka navíc ještě není konečná, přispívat stále můžete i vy, a to pomocí QR kódu níže. Ten během zítřejšího utkání s Pardubicemi „B“ zároveň naleznete na zimním stadionu.