Deváťáci oplatili Přerovu porážku a vysoko vyhráli

Zlínští deváťáci odehráli v posledních dnech dvojzápas s Přerovem. Zatímco v pátek prohráli gólem v prodloužení, naopak v pondělí přerovskou MEO arénu naprosto ovládli a vyhráli vysoko 6:1! Nejvíce se dařilo Adamu Matulovi (2+1), jenž v prvním zápase dal dva góly a ve druhém střetnutí pomohl nahrávkou. Jiný hráč už na metu dvou branek nedosáhl.

V prvním utkání šli do vedení Zubři, Berani následně v první třetině dorovnali a na startu druhé třetiny otočili skóre zásluhou Adama Matuly a Kryštofa Dubravy - 2:1. Následně opět dvakrát udeřil Přerov, který tak po čtyřiceti minutách vedl o jednu branku. Už se zdálo, že hosté vyhrají v základní hrací době, šest vteřinek před koncem si každopádně prodloužení vynutil Adam Matula! Berani následně nevyužili v nastaveném čase přesilovku a půl minutky před koncem rozhodl Tadeáš Cífka - 3:4.

I druhý zápas začal lépe Přerov, který šel díky Ryšavého brance v 5. minutě do vedení. Pak už ale úřadovali jen a pouze Berani, kteří si góly rovnoměrně rozdělili a v každé třetině skórovali dvakrát. Zajímavostí je, že se trefilo hned šest různých střelců - 1:6.

Další zápas čeká Zlín v pátek, kdy žlutomodří zajíždějí do Ostravy. Zde s Porubou sehrají od 16:45 další ligový zápas. V neděli od 15:00 je pak na programu další venkovní střetnutí, tentokrát se Šumperkem.

Přehled výsledků:


Zlín vs Přerov 3:4

Branky Zlína: Dubrava, Matula (2x)
Sestava Zlína: R. Zábojník (J. Blažek) — M. Sedláček, D. Dastych, F. Sedláček, V. Frömel, J. Kubečka — A. Riedl, T. Páže, K. Dubrava, J. Venený, J. Marek, J. Škrip, E. Janeba, A. Matula, R. Bečka, D. Pospíšil

Přerov vs Zlín 1:6

Branky Zlína: Páže, Sedláček, Marek, Venený, Janeba, Škrip
Sestava Zlína: R. Zábojník (J. Blažek) — D. Dastych, F. Sedláček, J. Kubečka, M. Sedláček, V. Frömel, Š. Bouček — T. Páže, K. Dubrava, J. Venený, J. Marek, J. Škrip, E. Janeba, A. Matula, R. Bečka, A. Riedl, D. Pospíšil