Hokejoví Berani si zahráli fotbal s týmem krajského přeboru z Baťova

Hokejisté PSG Berani Zlín se představili v exhibičním fotbalovém utkání hraném v Otrokovicích s týmem účastníka krajského přeboru SK Baťov 1930. Tentokrát se radovali z výhry fotbalisté, kteří porazili hokejisty 5:1. Zápas, který se hrál na 2 x 35 minut, se odehrál ve velkém vedru, neboť teplota se blížila k 30 stupňům Celsia. Jako vítaný předkrm se uskutečnil zápas přípravek ročníku 2008 obou týmů. I v duelu mladých záloh se radovali fotbalisté Baťova po výhře 9:7.
Zlínští hokejisté odehráli během letošní suché přípravy právě v Otrokovicích jediný fotbalový zápas. Za soupeře měli účastníka krajského přeboru SK Baťov 1930 a po závěrečném hvizdu se radovali z výhry fotbalisté. Do střelecké listiny se zapsal pouze Jan Dufek. Na fotbalovém pažitu se objevilo celkem 18 Beranů, první poločas odchytal Jakub Ferenc, po změně stran se postavil do brány Daniel Huf. V prvním poločase byla hra na zeleném trávníku ještě vyrovnaná, ve druhé části se již projevila větší převaha fotbalistů, kteří ji vyjádřili čtyřmi góly. Po skončení utkání proběhla autogramiáda zlínských hokejistů.

Berani finišují s přípravou na suchu. Devítitýdenní cyklus tréninků v rámci suché přípravy bude ukončen v pátek 28. června, kdy je na programu tradiční fotbálek staří versus mladí na hřišti v Mladcové. Po letní dovolené vyjedou svěřenci hlavního trenéra Antonína Stavjani poprvé na led v pondělí 22. července.

Výsledek: SK Baťov 1930 – PSG Berani Zlín 5:1 (1:0), branky Skyba, J. Kašík, Krajča z penalty, Holman, Plechač – Dufek. Sestava PSG Berani Zlín: Ferenc (Huf) – Řezníček, L. Kašík, Okál, Dufek, Herman, Köhler, Gazda, Kubiš, Popelka, Šlahař, Fryšara, Matyáš Hamrlík, Gago, Dluhoš, Kořének, Buchta.

Přípravky (ročník 2008): SK Baťov 1930 – PSG Berani Zlín 9:7 (5:4).

Prohlédněte si fotogalerii z fotbalového utkání v Otrokovicích-Baťově objektivem fotoreportéra Jana Zahnaše.