Jeden gól a dost. Mladší dorost bere proti Mladé Boleslavi bod

Mladší dorostenci prohráli poslední utkání před reprezentační přestávkou. Na domácím ledě sice vedli nad Mladou Boleslaví v první třetině 1:0, trefil se útočník Jakub Kráčalík, Středočeši však ještě do přestávky srovnali stav. A protože zbytek zápasu patřil oběma brankářům, musely o vítězi rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich padl jeden jediný gól, a to do zlínské branky. Mladí ševci si tak připisují do tabulky jeden bod, Mladoboleslavští body dva.
31.kolo, so 10.2.2018, PSG aréna
Ml.Boleslav
1:2sn
(1:1, 0:0, 0:0 – 0:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 8. Kráčalík (Kopčil, Hoferek) – 14. Závora (Přenosil), rozh. náj. Ďuráč. Rozhodčí: Cik – Bryška, Novák. Vyloučení: 7:5, navíc Hrazdira (ZLN) 10 min OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 37:31. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

Lekeš – Liss, Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Hrazdira, Martinec, Bachánek, Macík

Krinwald – Sommer, Křepelka, Přenosil, Rajgl, Žabka – Závora, Bartoň, Peca, Hašlar, Dlask, Kapal, Ďuráč, Haas, Šíma