Jesse Paukku: Hráli jsme hloupě, musíme se z toho poučit

Zlínští Berani včerejší duel s Litoměřicemi nakonec nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Start přitom měli snový, po šťastném gólu Jesseho Paukka šli do vedení už v první minutě. Právě útočník Jesse Paukku po utkání hodnotil ztrátu dvou velice důležitých bodů.

Jesse, jak bys zhodnotil utkání s Litoměřicemi?

No... Myslím, že jsme měli spoustu šancí rozhodnout zápas dříve. A ta třetí třetina? Hráli jsme strašně hloupě, takové duely prostě musíme vyhrávat, musíme brát tři body.

Co přesně se stalo v té třetí třetině?

Nevím, možná jsme začali panikařit, když jsme dostali gól na 3:2. V power play musíme být agresivnější, nehrát tak zataženě. Pak už to bylo jenom o tom, že se jim to šťastně odrazilo a vyrovnali.

Ztráta těch dvou bodů asi hodně bolí, že?

Jednoznačně. Musíme brával tři body, kór v zápasech jako byl tento. Měli jsme to pod kontrolu a šli si pro výhru. Ale bohužel, musíme se z toho poučit.

Jak vylepšit přesilovky, ve kterých se stále trápíte?

Tak dneska jsme jeden přesilovko gól dali, ale to bylo z protiútoku. Pár šancí jsme měli, každopádně musíme se zlepši kombinačně. Řekl bych, že se to pomalu zlepšuje.

Jak bys popsal svůj gól v první minutě, který padl po chybě gólmana?

Myslím, že brankář se snažil naznačit přihrávku, ale bohužel pro něj mu to sklouzlo a trefil oblouk brány. Já už jsem to dostal v podstatě zadarmo.