MČR: 8. třída na Slavii nestačila, inkasovala sedm branek a prohrála

V ČLÁNKU NAJDETE FOTOREPORTÁŽ Z UTKÁNÍ. Čtvrtý zápas na MČR 8. třída Ševců nezvládla. Již ve 2. minutě se prosadil Všetečka. Na tento gól ještě stačili mladí Berani odpovědět, když puk za záda Pánka dostal Sedlák. Poté už úřadovali jen Sešívaní. Do konce první periody přidali ještě dva góly a vypracovali si dvougólový náskok. Ten ve druhé třetině navýšili na pět branek a v poslední dvacetiminutovce uzavřel konečné skóre zápasu na 7:1 Řehák. Zlínu před posledním zápase patří poslední 6. pozice. Poslední šanci na vítězství budou mít Ševci v neděli, kdy je čeká zápas s Českými Budějovicemi.
MČR, so 29.3.2014, ZS Luďka Čajky
Slavia
7:1
(3:1, 3:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Všetečka (Brož), 17. V. Houška (Všetečka), 19. Řehák (M. Houška), 24. Tomášek (Bedrník, Drokin), 32. Brož (Všetečka), 39. Řehák (Vaniš), 54. Řehák – 4. Sedlák (Sedláček). Rozhodčí: Sýkora – Kleprlík, Pechánek. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 35:19. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 7:1.

Pánek – Štibingr, Zderadička, Macek, Rulc, M. Houška, Holý – V. Houška, Brož, Bedrník, Všetečka, Rosenbaum, Drokin, Řehák, Vaniš, Tomášek

Horák (od 24. minuty Kořének) – Tkadlec, Jaroněk, Hamrlík, Dřímal, Vítek, Babulík, Prchal – Medřický, Sedláček, Nesrsta, Pröschl, Sebera, Mynář, Hubík, Suhrada, Pavlas, Sedlák, Fajkus, Kristek, Mlýnková