Máme podporu značky Tescoma - významné firmy z našeho regionu

Česká značka s nápady. Tento claim, a především skvělé výrobky do kuchyně a domácnosti, proslavily firmu TESCOMA s.r.o. u nás i v zahraničí. Máme radost, že se i tato významná společnost připojila mezi naše spolupracující partnery pro nadcházející sezónu. Podporujícím partnerem nám byla už v předchozích letech.

TESCOMA oslavila v roce 2022 třicáté výročí od svého založení. Oba zakladatelé Petr Chmela a Jiří Vaculík začínali v roce 1992 ve Zlíně podnikat v malé pronajaté garáži a v průběhu let se vypracovali v lídra na trhu kuchyňských a domácích potřeb. Výrobky TESCOMA používají dnes a denně statisíce zákazníků po celém světě – firma má své zastoupení ve 130 zemích světa. Logistickým centrem TESCOMA World ve Zlíně projde ročně přes 40 milionů výrobků. Ty jsou známé díky špičkové kvalitě a originálnímu designu, firma uvede každý rok na trh v průměru 200 novinek. Mnohé z výrobků TESCOMA nesou označení světový patent nebo jsou ověnčeny prestižními světovými oceněními za design a v Česku jsou k dostání v široké síti Prodejních center TESCOMA nebo ve firemním e-shopu.

TESCOMA je také významným zaměstnavatelem našeho regionu. Zaměstnancům poskytuje řadu zajímavých benefitů, mezi nimi i bohaté sportovní vyžití v areálu firmy nebo možnost navštěvovat zápasy našeho hokejového klubu a být tak naším fanouškem i podporovatelem.