Mladší dorost sahal po obratu, nakonec padl v nájezdech

Zlínští mladší dorostenci pomalu finišují s první částí extraligy. V Přerově si to rozdali s domácím týmem o průběžné druhé místo v tabulce. První třetina vyšla lépe Přerovu, který vstřelil dva góly. Mladí ševci přišli s odpovědí až ve třetí třetině, kdy se trefili Tadeáš Talafa a Michal Dluhoš. Zápas díky tomu dospěl nejen do prodloužení, ale nakonec až do samostatných nájezdů. V nich ovšem byli úspěšní Přerovští, kteří tak vybojovali vítězství za dva body a před posledním kolem základní části drží druhé místo. Naopak Zlín si po porážce připisuje bod a v tabulce je třetí.
15.kolo, čt 30.11.2017
Přerov
3:2sn
(2:0, 0:0, 0:2 – 0:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 9. Svozil, 16. Ryšavý (Raška, Svozil), rozh. náj. Svozil – 43. Talafa (Forman, Dluhoš), 48. Dluhoš (Talafa). Rozhodčí: Held – Čelechovský, Zapletal. Vyloučení: 6:6, navíc Mikulík (ZLN) 2x 10 min OT. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 30:26. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.

Postava – Koblížek, Raška, Svozil, Zábranský, Holík, Zeman – Juřička, Kolařík, Ministr, Ryšavý, Hlávka, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý

Lekeš – Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Hrazdira, Bachánek, Macík