Mladší dorost si s chutí zastřílel v Porubě

Vysoká produktivita, čisté konto a tři body. Tak by se dal shrnout zápas mladších dorostenců v Porubě. Zlínští mladíci šli výhře naproti už od první třetiny, kdy vstřelili úvodní branku zápasu. Ve druhé části pak přidali další a v poslední třetině pěti zásahy definitivně rozhodli o tom, kdo se bude radovat z vítězství. Gólman Dominik Šarman nepustil za svá záda jediný kotouč, v útoku se třemi body blýskli Kryštof Bednařík (hattrick) a Matěj Mikulík (tři asistence).
17.kolo, so 25.11.2017
Poruba
0:7
(0:1, 0:1, 0:5)

Branky a nahrávky: 5. Bednařík (Mikulík, Hrazdira), 36. Bednařík (Hrazdira, Mikulík), 41. Handl, 41. Kráčalík (Prokeš, Bachánek), 49. Prokeš (Kopčil), 52. Forman (Frömel, Bachánek), 57. Bednařík (Handl, Mikulík). Rozhodčí: Pelc – Barteček, Rychlý. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 18:47. Průběh utkání: 0:7.

Slíž – Elbl, Gelnar, Hlaváč, Kac. Macias, Becher, Bechný, Dobeš, Kry. Macias – Foldyna, Bukovjan, Boguaj, Fojtík, Halata, Chovanec, Barčák, Pavlík, Moškoř, Krčmarský

Šarman – Šindelek, Hoferek, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Hrazdira, Martinec, Bachánek, Macík