Mladší dorost vysoko podlehl Vítkovicím

Druhý vzájemný zápas v letošní sezoně, druhá vysoká porážka. Mladší dorostenci opět nestačili na Vítkovice. Zatímco v polovině září jim podlehli 2:7, tentokrát schytali debakl 1:7. Přitom Vítkovice jsou jediným týmem ve skupině, který dosud zlínské mužstvo porazil. O výsledku rozhodla už první třetina. Na první gól hostů dokázali mladí ševci ještě odpovědět zásluhou Jakuba Kráčalíka, ovšem Vítkovičtí do přestávky přidali další dva zásahy a ve druhé třetině se prosadili čtyřikrát. Pohodlný náskok si pak hosté už bez problému uhlídali.
12.kolo, so 28.10.2017, PSG aréna
1:7
(1:3, 0:4, 0:0)

Branky a nahrávky: 8. Kráčalík – 4. Ivan (Krška), 10. Tvrdý (Krejsa), 19. Krška (Tvrdý), 26. Krejsa (Kočí), 30. Schauer (Kubík), 33. Brada (Kočí, Kocián), 36. Tvrdý (Havlík). Rozhodčí: Cik – Novotná, Poláček. Vyloučení: 5:9, navíc Pastor (VIT) 10 min OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 87. Střely na branku: 43:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:7.

Lekeš (od 21. Šarman) – Liss, Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Martinec, Bachánek, Macík

Dolíška – Havlík, Kocián, Veřmiřovský, Bystroň, Plánka, Kočí – Tvrdý, Gebauer, Ivan, Krejsa, Schauer, Pastor, Krška, Přibyl, Melovský, Rajčan, Brada, Kubík