Mladší dorostenci zvítězili v Přerově

Zlínští hokejisté se s Přerovem potkali už počtvrté v sezoně a opět s tímto soupeřem sehráli vyrovnanou partii. Největší vliv na výsledek měla až třetí část, neboť první dvě třetiny patřily zejména oběma brankářům. Ve 44. minutě vstřelil první branku utkání Michal Dluhoš, o chvíli později jej napodobil Kryštof Bednařík. Domácím se sice podařilo snížit, ovšem tři a půl minuty před koncem Šimon Frömel třetím gólem do sítě Zubrů definitivně stvrdil vítězství Zlína.
27.kolo, út 6.2.2018, MEO Aréna
Přerov
1:3
(0:0, 0:0, 1:3)

Branky a nahrávky: 54. Ryšavý (Raška, Ministr) – 44. Dluhoš (Talafa, Frömel), 48. Bednařík (Bachánek), 57. Frömel (Chludil, Talafa). Rozhodčí: Markovský – Dopitová, Zouhar. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 30:23. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.

Suchánek – Raška, Svozil, Zábranský, Holík, Zeman, Gréč – Štíbr, Kolařík, Ministr, Ryšavý, Fencl, Petr, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý

Šarman – Burian, Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Dluhoš, Tomeček, Martinec, Bachánek, Macík