Opět za tři body! Mladší dorost porazil Třinec

Mladší dorostenci se podruhé v sezoně představili na domácím ledě a stejně jako v předešlém případě brali i tentokrát plný počet bodů. Oceláři se sice v první třetině ujali vedení, mladí ševci však stihli do přestávky vyrovnat a díky povedené druhé části strhli vítězství na svoji stranu. Dvěma brankami se blýskl útočník Dominik Luža, další forward Dan Handl nasbíral tři kanadské body. Příští zápas odehrají Zlínští v sobotu proti Vítkovicím, poprvé v nové sezoně je čeká utkání venku.
2.kolo, čt 14.9.2017, PSG aréna
Oceláři Třinec
4:1
(1:1, 3:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 17. Handl, 24. Luža (Handl), 30. Talafa (Handl), 35. Luža (Frömel) – 8. Kašpárek (Ramík). Rozhodčí: Vrba – Zapletal, Kučera. Vyloučení: 4:10. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 53. Střely na branku: 42:21. Průběh utkání: 0:1, 4:1.

Šarman – Prčík, Čapka, Hoferek, Talafa, Mikulík, Reidl, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Hrazdira, Martinec, Bachánek, Luža, Macík

Švančara – S. Ciencala, Kyselý, Wantulok, Chovaniak, Buják, F. Ciencala, – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Lerchová, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík