Ševci v Chance lize 11. týden: Rozjetý Karafiát

Ševci v uplynulém týdnu odehráli pouze jedno extraligové utkání, které skončilo prohrou se Spartou 0:4. V Chance lize se zlínským posilám dařilo poněkud více. Nejvíce se dařilo Karafiátovi, který si odnáší 3 body.
Hned v pondělí zazářil Lukáš Anděl dvěma asistencemi a jednou brankou a pomohl tak k vítězství svého týmu. Úspěšný byl Anděl i ve středečním zápasu proti Porubě, kdy si připsal asistenci a Dominik Hrníčko bodoval v 6. minutě. Ačkoliv v sobotním zápasu podlehla Jihlava domácímu Vsetínu vysoko 9:2, Werbik si z tohoto zápasu odnáší bod za gól v 60.minutě.

Vsetínské angažmá Karafiátovi svědčí. Ve středečním zápasu proti Porubě si připsal 1+1. V sobotním utkání proti Jihlavě otevřel svou trefou v 5. minutě skóre celého zápasu. Zubři z minulého týdne odchází s bilancí dvou proher a jedné výhry. Nejvýrazněji se prosadil zlínskému publiku známý Šimon Kratochvíl se dvěma asistencemi. Jednu asistenci připsal i Mikuláš Zbořil.

Dres Poruby bude vedle zlínského beka Martina Matějíčka nově oblékat i devatenáctiletý Jan Václavek.