Ševci v Chance lize 12. a 13. týden

Po čtrnácti dnech Vám opět přinášíme přehled toho nejzajímavějšího, co se Ševcům v druhé nejvyšší soutěži podařilo.
Hned třikrát z čtyř zápasů v uplynulých dvou týdnech odjíždělo mužstvo Jihlavy s vítězstvím na své straně. V sobotu 1. prosince svým k vítězství svou brankou pomohl i Dominik Hrníčko, který se již představil i zlínskému publiku. Minulou středu jihlavští opět bodovali a své tři body si odváželi z Přerova. Na vítězství 2:4 se svými brankami podíleli Čachotský, Anděl i Nicolas Werbik.

O body bojují i přerovští Zubři, kteří jsou aktuálně ve středu tabulky Chance ligy. V sobotu 1.12. se hráči Přerova utkali s týmem z Benátek Nad Jizerou. Gólově se prosadil Martin Novotný, asistencí k výhře 4:0 přispěl i Jiří Goiš. Ve středečním utkání proti Jihlavě se prosadil Mikuláš Zbořil, přihrával Jiří Goiš. Podíl na sobotní výhře 2:3 na stadionu pražské Slavie nese i Michal Popelka, který asistoval u první branky přerovských a Šimon Kratochvíl, který ve 20. minutě vstřelil branku a navýšil skóre na 1:2.

Vsetínský celek z uplynulých 5 zápasů vyšel vítězně dvakrát a v obou případech se bodově prosadil i dvacetiletý Karafiát. Při zápase s Přerovem, který se odehrál ve středu 28.11., si připsal asistenci. V sobotním zápase s kadaňskými Trhači si Karafiát připsal bod, když ve 29. minutě zvýšil skóre na 3:0. Na konci utkání ještě vyfasoval trest na 5 minut + do konce utkání za pozdní dohrání, když ostrým zákrokem poslal k ledu jednoho z protihráčů.