Starší dorost vyhrál v Jihlavě a přerušil sérii proher

Po šesti porážkách opět zažili pocit vítězství. Starší dorostenci zvládli duel s jihlavskou Duklou a připisují si dva body do tabulky. Na Vysočině sice ztratili slibné vedení 3:0, které si vypracovali v úvodních deseti minutách, v prodloužení však čtvrtým gólem strhli vítězství na svou stranu. Dvěma trefami se blýskl forward David Kozubík.
32.kolo, st 31.1.2018, Horácký zimní stadion
Jihlava
3:4p
(2:3, 1:0, 0:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 11. Chlubna, 20. Chlubna (Čermák, Krajíček), 38. Chlubna (Najman) – 2. Sebera (Sedláček, Dobiáš), 7. Kozubík (Pröschl, Fajkus), 10. Kozubík (Fajkus), 64. Dobiáš (Sedláček, Janošek). Rozhodčí: Vepřek – Kříž, Šustr. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 37:37. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4.

Juřička – Křišta, Piskač, Veleba, P. Brož, Smolko, Trávník, Zvěřina – V. Brož, Chlubna, Čermák, Krajíček, Najman, Filip, Juda, Pigl, Barák, Svoboda

Kubík – Holík, Dluhoš, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Janošek, Pavlas – Sebera, Podešva, Pröschl, Světlík, Lekeš, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Kozubík