Starší dorostenci těsně podlehli na ledě Chomutova

Z l í n - Starší dorostenci nedokázali po prohře na ledě Karlových Varů zvítězit ani v Chomutově. Napínavé utkání rozhodla až poslední třetina utkání, kde nejprve Zlínští srovnali stav. V závěrečných minutách však o body přišli, když inkasovali a nedokázali již srovnat stav a dovést utkání do prodloužení.
34.kolo, so 10.1.2015, SD aréna
Chomutov
4:3
(2:0, 0:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 6. Lyszczarczyk (Novák), 20. Polák (Hlaváček, Stínil), 45. Polák (Lyszczarczyk, Stínil), 58. Polák (Lyszczarczyk) – 27. Krejčiřík, 49. Stiksa (Krejčiřík, Fryšara), 54. Strmiska (Padrnos). Rozhodčí: Petružálek – Coubal, Kopáč. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 23:23. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3.

Zvědělík – Lidák, Hlaváček, Běhula, Gröger, D. Novák, A. Novák – Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, Svoboda, Tůma, Rindoš, Hřebíček, Dejmek, Stínil

Šimonů – Padrnos, Sirota, Váňa, Jenáček, Fridrich, Budil – Fryšara, Strmiska, Peška, Miko, Václavek, Mikulec, Křejčiřík, Stiksa, Rezek, Karafiát, Bainar, Kotek