Vítězné derby! Mladší dorost přehrál Vsetín

Mladší dorostenci po dvou porážkách zabrali a na domácím ledě porazili Vsetín 4:0. O konečném výsledku v podstatě rozhodlo prvních třináct minut zápasu. Zlínští si během této doby vypracovali tříbrankový náskok, který ve druhé třetině ještě o jeden gól navýšili. Zároveň defenziva pod taktovkou brankáře Dominika Šarmana fungovala velmi dobře a nedovolila soupeři jediný přesný zásah. Zlín tak vyhrál s čistým kontem také druhý vzájemný zápas proti Vsetínu v této sezoně, celkové skóre z obou duelů je 11:0.
14.kolo, so 4.11.2017, PSG aréna
Vsetín
4:0
(3:0, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 6. Luža (Talafa), 7. Frömel (Mikulík, Handl), 13. Bachánek (Bednařík), 25. Bednařík (Mikulík, Bachánek). Rozhodčí: Malota – Bryška, Novák. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 46:23. Průběh utkání: 4:0.

Šarman – Liss, Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík, Reidl, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, K. Bednařík, Kráčalík, Handl, Luža, Martinec, Bachánek, Macík

Geidl – Velikovský, Houser, Kunst, Sviták, Navrátil – D. Bednařík, Cypris, Babeliak, Fencl, Kočí, Calaba, Ševčík, Zemánek, Vrána, Turek