Mladší dorost přehrál Vítkovice a drží se v čele tabulky

Třinácté kolo ELIOD extraligy mladšího dorostu přineslo utkání, ve kterém se střetl Zlín na ledě Vítkovic. Soupeř, z osmého místa tabulky, ovšem hosty potrápil a dokonce šel jako první do vedení. Zlínští však ještě do konce první části srovnali. I druhá třetina skončila nerozhodně. Konečné vedení pro Zlín vsítil ve 44. minutě Dlabaja a mladí Ševci tak vévodí tabulce s 35 body. Významným hráčem utkání byl také Jiří Karafiát, který si připsal dvě branky a dvě asistence.
13.kolo, ne 3.11.2013
3:4
(1:1, 2:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 19. Bernát (Šala), 25. Raška (Toman), 40. Raška (Slíž, Šala) - 20. Karafiát (Mikulec, Kowalczyk), 23. Karafiát (Jenáček), 26. Dlabaja (Karafiát), 44. Dlabaja (Karafiát, Martínek). Rozhodčí: Janda - Cirkl, Šeruda. Vyloučení: 3:7 navíc Martínek (ZLN) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 130. Střely na branku: 23:35. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.

Kardinál - Raška, Šala, Bernát, Slíž, Toman, Bijota, Bartek, Franz, Veřmířovský, Baláž, Ficek, Kaláb, Kučera, Richtár, Vondál, Pastor, Gřešík

Šimonů - Karafiát, Dlabaja, Jenáček, Kowalczyk, Martínek, Mikulec, Bainar, Budil, Fridrich, Fryšara, Kenša, Klauda, Kotek, Krejčiřík, Nevřala, Richter, Václavek, Vodák