Mladší dorost v dohrávce nadělil Hodonínu osm branek

V ČLÁNKU NAJDETE FOTOREPORTÁŹ Z UTKÁNÍ. Mládežnický hokejový rok 2013 uzavřeli mladší dorostenci v dohrávce 17. kola na ledě Hodonína. Soupeře z posledního místa tabulky nepodcenili a už v prvních dvaceti minutách si udělali dvoubrankový náskok, na který navázali ve druhé třetině dalšími dvěmi brankami. Čisté konto v zápase zmařil zlínskému gólmanovi ve 33. minutě domácí Richard Veselý, což bylo ze strany Hodonína vše. Zlínští mladíci do závěrečné sirény přidali ještě čtyři branky a po dvou předchozích utkání bez bodu si nyní připisují do tabulky cenné body, díky kterým dotáhli první Třinec na rozdíl pouhého bodu. Hattrick si v utkání připsal Vojtěch Krejčiřík.
17.kolo, čt 19.12.2013
Hodonín
1:8
(0:2, 1:3, 0:3)

Branky a nahrávky: 33. Veselý (Hrachovský, Pavka) - 4. Krejčiřík (Urbanec), 12. Mikulec (Kotek), 29. Bainar (Nevřela, Kenša), 30. Chytil (Krejčiřík, Dlabaja), 40. Krejčiřík, 57. Krejčiřík (Chytil), 58. Dlabaja (Mikulec), 60. Václavek (Sedlák). Rozhodčí: Netopil - Čech, Olšar. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 67. Střely na branku: 14:48. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:8.

Holík - Hrachovský, Veselý, Pavka, Obrtlík, Ščecina, Špírek, Bílek, Machálek, Svoboda, Borot, Šenk, Kučeřík, Horňák

Odložilík - Krejčiřík, Dlabaja, Chytil, Mikulec, Bainar, Kenša, Kotek, Nevřela, Sedlák, Urbanec, Václavek, Fridrich, Fryšara, Jenáček, Klauda, Martínek, Richter, Vodák