Mladší dorostenci v dohrávce porazili Warrior Brno až po nájezdech

Z l í n - V dohrávce 24. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu bojovali zlínští mladíci s brněnským Warriorem. Po první třetině vedli překvapivě hosté, ale ve druhé části berani dokázali otočit stav a vypracovat si dvoubrankový náskok. Ovšem Warrior se dokázal do utkání znovu vrátit a dvě minuty před koncem si vybojoval i prodloužení. Rozhodovalo se až v samostatných nájezdech, kde druhý bod pro Zlín vystřelil Jan Mikulec.
24.kolo, ne 9.2.2014, PSG aréna
Warriors Brno
5:4sn
(0:1, 3:1, 1:2 - 0:0)

Branky a nahrávky: 22. Mikulec (Bainar, Krejčiřík), 26. Sedlák (Dlabaja, Budil), 28. Fridrich (Budil, Kotek), 43. Kenša (Nevřela, Fridrich), rozh. sn. Mikulec – 11. Kůst (Říčka), 39. Roubal (Paulík, Padrnos), 51. Haman (Padrnos), 58. Jedlička (Macháň, Jedlička). Rozhodčí: Škach – Goňa, Knap. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 21:37. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 4:4, 5:4 sn.

Odložilík – Gába, Richter, Vodák, Martínek, Budil, Fridrich – Kotek, Dřímal, Mikulec, Nevřela, Kenša, Krejčiřík, Sedlák, Bainar, Dlabaja, Urbanec

Borský – Petlák, Kuchař, Rafaj, Haman, Padrnos, Zelinka – Říčka, Neusser, Jedlička, Kůst, Macháň, Svoboda, Heinrich, Roubal, Růžička, Paulík, Kunst