Starší dorostenci padli na ledě Kladna v prodloužení

Z l í n - Po vydařeném výkonu na ledě Pirátů z Chomutova pokračovali starší dorostenci Zlína utkáním v Kladně. Těsně před první sirénou se dostali do vedení domácí. Ve druhé třetině srovnal zlínský Stiksa, ale Kladno dokázalo podruhé získat vedení na svou stranu. V úvodu třetí dvacetiminutovky Zlín podruhé srovnal stav, prosadil se obránce Kobylík. Na řadu přišlo prodloužení, kde o zisku bonusového bodu pro Rytíře rozhodl Keszi.
39.kolo, pá 21.2.2014
Kladno
3:2p
(1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 20. Kaprál (Schildhabel), 37. Schildhabel (Kaprál), 65. Keszi (Libecajt) – 29. Stiksa (Prrocházka, Bumbál), 41. Kobylík (Werbik, Gago). Rozhodčí: Fraňo – Frodl, Charvát. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 70. Střely na branku: 36:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.

Vladař – Balcar, Havelka, Libecajt, Zajíc, Matula, Chládek – Vendis, Patyk, Bláha, Borkovec, Čermák, Janeček, Keszi, Molčík, Hajný, Kadlec, Kaprál, Pliml, Schildhabel

Ling – Gabrhelík, Gazda, Hradila, Kobylík, Procházka, Řezníček, Váňa – Bumbál, Dlabaja, Gago, Karafiát, Kolařík, Kotek, Pavlůsek, Rezek, Stiksa, Vyoral, Werbik