MČR MD: Zlínští dvakrát přišli o dvoubrankové vedení a Třinci podlehli v prodloužení

Z l í n - Celkem jedenáct branek padlo v zápase Zlína s Třincem. Zlín dvakrát v zápase vedl o dvě branky a ještě po druhé části to pro svěřence trenéra Pšurného vypadalo velmi slibně. Ovšem třetí část beranům nevyšla, když dvakrát inkasovali a v následném prodloužení se po brance Hrehorčáka nakonec radovali oceláři.
MČR, pá 28.3.2014, PSG aréna
Oceláři Třinec
5:6p
(2:2, 3:1, 0:2 - 0:1)

Branky a nahrávky: 5. Bainar, 5. Krejčiřík (Karafiát), 22. Mikulec (Chytil, Dlabaja), 26. Kenša (Fryšara, Václavek), 30. Dlabaja (Krejčiřík, Karafiát) – 10. Hrehorčák, 17. Stuchlík (Valíček), 27. Hrehorčák (Roman, Kaukič), 42. Matějka (Krása, Stuchlík), 52. Hrehorčák (Kaukič, Roman), 62. Hrehorčák (Roman, Mach). Rozhodčí: Battěk – Kleprlík, Pechánek. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:4. V oslabení: 0:0. Diváci: 193. Střely na branku: 27:40. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:5, 5:6 pp.

Šimonů – Gába, Richter, Kowalczyk, Jenáček, Klauda, Vodák, Martínek, Budil, Fridrich – Kotek, Fryšara, Výclavek – Chytil, Mikulec, Nevřela – Kenša, Krejřičík, Karafiát – Bainar, Dlabaja

Prokop (od 30. Ovčaří) – Rufer, Klocek, Marguš, Krzak, Radzienciak, Mach, Krása, Valíček – Plitko, Molin, Stuchlík – Kaukič, Przybyla, Hrehorčák – Kalus, Matějka, Bárci – Roman, Papaj, Hladoník