MČR: 8. třída v prvním zápase podlehla po nájezdech Přerovu

Z l í n - Osmá třída PSG Zlín otevřela MČR zápasem se Zubrem Přerov. Ve vyrovnaném utkání padaly branky jen ve druhé třetině, když se Zlínu dvakrát povedlo srovnat stav. Zápas dospěl až do prodloužení, kde rozhodl Plášek o vítězství pro Zubr Přerov.
MČR, st 26.3.2014, PSG aréna
Přerov
3:2sn
(0:0, 2:2, 0:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 21. Lašák (Plášek), 32. Barveníček (Indrák), rozh. sn. Plášek – 22. Sedlák (Sedláček), 40. Dřímal. Rozhodčí: Kika – Blaha, Valentík. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 250. Střely na branku: 32:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2 sn.

Suchánek – Tvaróg, Koudela, Skreček, Svozil, Kleiner, Mlčák, Kopeček – Šimanský, Krzystek, Šafránek, Kuba, Barveníček, Indrák, Mrázek, Chytil, Mohapl, Ministr, Plášek, Lašák

Kořének – Tkadlec, Jaroněk, Hamrlík, Dřímal, Vítek, Babulík, Prchal – Medřický, Sedláček, Nesrsta, Pröschl, Sebera, Mynář, Hubík, Suhrada, Pavlas, Sedlák, Fajkus, Kristek