MČR: 8. třída se nevzdala ani za stavu 0:3, přesto Spartě nakonec těsně podlehla

Hráči 8. třídy nastoupili do druhého utkání na MČR proti Spartě a nakonec statečně vzdorovali až do posledních vteřin. Zápas se až do poloviny utkání vyvíjel v režii Sparty, která si vypracovala náskok 3:0. Zlínští mladíci však zápas nezabalili a během následujících sedmi minut srovnali stav na 3:3. Ovšem Sparta si chvíli na to vzala vedení zpět a na začátku 3. třetiny přidala rozhodující gól. V 52. minutě vykřesal naději na vyrovnání Hubík, ale při závěrečné hře bez gólmana se podařilo hostům dostat puk pošesté do sítě a rozhodnou o konečném stavu 4:6 z pohledu Zlína.
MČR, čt 27.3.2014, Zimní stadion Luďka Čajky
Sparta
4:6
(0:1, 3:3, 1:2)

Branky a nahrávky: 29. Pröschl (Vítek, Sedlák), 30. Sedlák (Vítek), 36. Vítek, 52. Hubík (Fajkus) – 18. Čermák (Pšenička, Przymula), 22. Tůma (Arnošt, Flídr), 24. Arnošt (Pšenička, Čermák), 37. Pšenička (Arnošt), 42. Flídr (Tůma), 60. Čajka (Mysliveček). Rozhodčí: Krenželok – Brůžička, Otáhal. Vyloučení: 7:10. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 76. Střely na branku: 32:47. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:5, 4:5, 4:6.

Kořének – Tkadlec, Jaroněk, Hamrlík, Dřímal, Vítek, Babulík, Prchal – Medřický, Sedláček, Nesrsta, Pröschl, Sebera, Mynář, Hubík, Suhrada, Pavlas, Sedlák, Fajkus, Kristek, Mlýnková

Škorpík – Mysliveček, Sýkora, Vorobjev, Tůma, Kozák, Procházka, Haš, Przymula, Pšenička, Čajka, Havlín, Čermák, Kropáček, Flídr, Arnošt, Čech