Starší dorost veze bod z Vítkovic, prohrál 4:5 po nájezdech

Až nájezdy musely rozhodnout o vítězi zápasu hraném v Ostravě. Ševci už po šesti minutách prohrávali 0:2, ale zásluhou Pešky a Strmisky stačili do přestávky srovnat krok. Domácí si poté vzali vedení zpět, když se prosadil Slánský, ale díky gólům v 36. a 39. minutě hry vedli mladí Berani rázem 4:3. Bohužel toto vedení do konce druhé třetiny neudrželi. Šestnáct sekund před sirénou se prosadil znovu Slánský. Třetí třetina, ani prodloužení gól nepřinesli, a tak se šlo do nájezdů. Na straně Vítkovic uspěl Malina s Raškou, naopak za Zlín nevyzrál na Daňu Fryšara, ani Peška. Bod navíc si tak odnáší domácí tým.
10.kolo, so 4.10.2014, ČEZ Aréna Ostrava
5:4sn
(2:2, 2:2, 0:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 3. Danielčak (Malina), 6. Stupka (Maxner), 34. Slánský (Malina), 40. Slánský (Malina), rozh. náj. Malina – 12. Peška (Miko, Strmiska), 20. Strmiska (Miko), 36. Fryšara (Miko, Strmiska), 39. Kotek. Rozhodčí: Mrkva – Poruba, Adamec. Vyloučení: 6:4, navíc Stiksa 5 + do konce utkání. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 45:35. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2. 3:4, 5:4.

Daňa – Gabrhelík, Veřmiřovský, Štěpánek, Halška, Krčmář, Slíž, Bartek – Raška, Malina, Maxner, Toman, Vondál, Bernát, Slánský, Stupka, Danielčak, Hartmann.

Ling (od 6. Odložilík) – Padrnos, Sirota, Hradila, Váňa, Kosorin, Budil, Gazda – Fryšara, Strmiska, Peška, Miko, Mikulec, Stiksa, Karafiát, Kotek, Dlabaja, Werbik