Starší dorost bere další tři body, tentokrát přehrál Porubu

20. kolo RAKO extraligy staršího dorostu svedlo proti sobě mužstva Zlína a Poruby. Mladí ševci potvrdili v zápase svou herní pohodu a už v první třetině vykročili vstříc vítězství. Během čtyřiceti minut si vytvořili náskok 5:0, na který hosté dokázali zareagovat jedinou trefou ve třetí části. Domácí se ovšem nenechali vyvést z míry, v závěru přidali další dvě trefy a po výhře 7:1 si připisují tři body do tabulky.
20.kolo, pá 14.11.2014, PSG aréna
Poruba
7:1
(2:0, 3:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 2. Strmiska (Karafiát), 8. Fryšara (Kosorin), 26. Budil (Fryšara), 39. Stiksa (Karafiát), 40. Werbik (Strmiska), 58. Chytil (Mikulec, Gazda), 60. Fryšara (Gazda) – 47. Irgl (Horvát). Rozhodčí: Hradil, Koziol - Wesley, Goňa. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 45:24. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 7:1.

Odložilík – Padrnos, Váňa, Kosorin, Fridrich, Budil, Gazda – Fryšara, Strmiska, Chytil, Mikulec, Krejčiřík, Stiksa, Rezek, Karafiát, Werbik.

Škoda (od 41. Dobečka) – Pažický, Bijota, Skokan, Šustala, Široký, Boháč, Prokeš, Prepsl – Holub, Csabala, Veselý, Stach, Dohnal, Konečný, Žídek, Horvát, Irgl.