Mladší dorost je doma stále stoprocentní. Tentokrát to odnesl Warrior

Hokejisté mladšího dorostu si připsali na své konto další domácí výhru. Skóre otevřeli už v první minutě, rozhodující náskok potom získali ve druhé třetině. Warrior sice ještě snížil, ale berani měli zápas pod kontrolou a snadno zvítězili. Připsali si páté vítězství v řadě! Hattrickem se blýskl Dobiáš.
6.kolo, čt 2.10.2014
Warriors Brno
6:2
(1:0, 3:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 1. Sedlák, 22. Dobiáš (Zmeškal, Kočica), 27. Dobiáš (Kočica), 28. Dvořáček (Václavek), 50. Dobiáš, 52. Kowalczyk (Kočica) - 32. Macháň (Blaško), 38. Růžička (Dufek). Rozhodčí: Wesley - Hradil, Goňa. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Střely na branku: 50:27. Průběh utkání: 4:0, 4:2, 6:2.

Huf - Gába, Dřímal, Hamrlík, Kowalczyk, Klauda, Omelka, Dvořáček, Marek - Kočica, Sedlák, Hefka, Blažek, Sedláček, Dobiáš, Pröschl, Zmeškal, Václavek, Kristek.

Holík - Máca, Daněk, Miloš, Jurnečka, Pípa, Kuchař, Rafaj - Mudrych, Kunst, Blaško, Macháň, Jedlička, Růžička, Chalupa, Dufek, Malý Bocián.