Mladší dorostenci si výhrou 6:0 nad Vítkovicemi zajistili s předstihem vítězství v základní části

Z l í n - Zlínští mladší dorostenci si v nedělním duelu s Vítkovicemi poradili hravě 6:0, když už v 8. minutě měli čtyřbrankový náskok. Obrana mladých beranů v čele s brankářem Šimonů byla bezchybná a připsala si desátou nulu v sezoně. Ševci si tímto vítězstvím zajistili s předstihem dvou kol prvenství v základní části.
36.kolo, ne 1.3.2015, PSG aréna
6:0
(4:0, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 3. Jenáček (Chytil), 4. Sedláček (Blažek), 6. Václavek (Chytil, Pröschl), 8. Chytil (Hefka, Václavek), 21. Chytil (Jenáček, Václavek), 46. Jenáček (Chytil, Václavek). Rozhodčí: Šiška - Goňa, Hradil. Vyloučení: 8:8. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 60. Střely na branku: 33:26. Průběh utkání: 6:0.

Šimonů - Gába, Tomáš Dřímal, Janošek, Hamrlík, Omelka, Jenáček, Marek - Kočica, Sedlák, Hefka, Blažek, Sedláček, Dobiáš, Pröschl, Nesrsta, Chytil, Václavek.

Kardinál - Kaláb, Malík, Bílý, Ficek, Kučera, Stareček, Šulák - Richtár, Fridrich, Konečný, Vondál, Cháňa, Pastor, Baláž, Vícha, Urban, Sojka.

Tomáš Valášek (HC PSG Zlín): "Na soupeře jsme vlétli jako uragán a v 8. minutě bylo téměř rozhodnuto."