Mladší dorost zvládl vyhecovaný zápas v Přerově a je v semifinále! V něm narazí na Vítkovice

Z l í n - Paráda, mladší dorostenci uspěli proti Přerovu i napodruhé a slaví postup do semifinále. Po výhře na domácím ledě 8:3 měli mladíci možnost sérii ukončit na ledě Zubrů, a to se taky povedlo, vedení 4:0 už vypadalo jasně, soupeř ale ještě bojoval, nevyjímaje tvrdosti. Zápas nedochytal brankář domácích, který se porval se zlínským Zmeškalem, oba putovali do kabin, celkově sudí rozdělili 90 trestných minut. Konečný výsledek ale vyzněl pro ševce 5:3. Nyní čeká vítěze základní části celek Vítkovic, který skončil na čtvrtém místě a ve čtvrtfinále si poradil s Olomoucí.
2.ČF, pá 13.3.2015, Zimní stadion Přerov
Přerov
3:5
(0:1, 1:3, 2:1)

Branky a nahrávky: 38. Raček (Gábriel, Hotěk), 50. Mlčák (Navrátil), 52. Mlčák (Navrátil) - 1. Chytil (Pröschl, Jenáček), 28. Václavek (Chytil, Pröschl), 30. Zmeškal (Jenáček, Chytil), 35. Sedlák (Janošek), 48. Dobiáš (Václavek). Rozhodčí: Klimecký – Klvač, Lakomý. Vyloučení: 9:11, navíc Machač (Přerov) a Zmeškal (Zlín) - oba 5 minut a do konce. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Střely na branku: 31:39. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 3:5.

Matoušek (od 35. - 56. Machač) – Gábriel, Mlčák, Pěnčík, Kleiner, Aulehla, Borot, Koudela, Kopeček, Krátký, Raček, Navrátil, Hotěk, Šafránek, Lašák, Petráš, Kuba, Plášek.

Huf – Gába, Dřímal, Janošek, Hamrlík, Kowalczyk, Omelka, Jenáček, Marek, Kočica, Sedlák, Hefka, Blažek, Dobiáš, Pröschl, Zmeškal, Nesrsta, Dvořáček, Chytil, Václavek.