Mladší dorostenci nadělili Opavě jedenáct

V 17. kole ELIOD extraligy mladšího dorostu zvítězil Zlín jednoznačně v Opavě. Zlínští v utkání vedli již od první minuty a soupeře nepustili téměř k ničemu. Opava sice dokázala snížit, ale i tak inkasovala jedenáctibrankový příděl. Brankáři Opavy měli navíc plné ruce práce, když na ně mířilo neskutečných jednasedmdesát střel. Zlínští nadále vládnou extraligové tabulce skupiny Východ.
17.kolo, út 17.11.2015, Zimní stadion města Opavy
Opava
1:11
(0:4, 0:3, 1:4)

Branky a nahrávky: 43. Fabianczyk – 1. Fajkus (Dobiáš), 14. Světlík (Sedláček), 16. Zmeškal (Sedláček), 18. Fajkus (Janošek), 22. Světlík (Zmeškal), 23. Světlík (Sedláček, Zmeškal), 26. Luža (Mynář), 51. Jaroněk (Sebera), 55. Sebera (Jaroněk), 56. Pröschl (Mynář), 60. Dřímal (Pröschl). Rozhodčí: Zbořil – Novotná, Doleček. Vyloučení: 7:3 navíc Matuška (OPA) a Dobiáš (ZLN) 10 min OT. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 109. Střely na branku: 10:71. Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:11.

Fichna (od 23. Hasala) – Rozboril, Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Kocián, Tůček – Hilšer, Zouhar, Pogatschaig, Hymlarová, Kadula, Fabianczyk, Poledna, Věntus, Matuška.

Kořének – Dřímal, Hamrlík, Janošek, Jaroněk, Prchal – Luža, Mynář, Sebera, Pröschl, Světlík, Nesrsta, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Zmeškal.

Tomáš Valášek (Zlín): "Konečně jsme vstoupili do utkání dobře a neprohrávali jsme. Hned v první třetině bylo utkání rozhodnuto v náš prospěch. Poté už zápas ztratil náboj."