Mladší dorost nasázel Pardubicím sedm branek a veze si domů tři body

Po úspěšném vystoupení na ledě Hradce Králové, zamířili svěřenci Tomáše Valáška do nedalekých Pardubic. A opět na ledě soupeře uspěli! Už v první třetině si vypracovali náskok 2:0. Na začátku druhé třetiny pak během čtyř a půl minuty nasázeli do soupeřovi sítě další tři branky a bylo v podstatě rozhodnuto. Mladí ševci si z Pardubic nakonec odvezli vítěztsví 7:2.
24.kolo, po 14.12.2015
Pardubice
2:7
(0:2, 1:3, 1:2)

Branky a nahrávky: 31. Blümel (Zeman), 60. Sýkora (Blümel, Koffer) – 1. Sedláček (Pröschl, Dobiáš), 7. Kristek (Sebera), 23. Janošek, 25. Hamrlík (Dobiáš), 27. Dobiáš (Sedláček, Pröschl), 47. Světlík (Zmeškal, Jaroněk), 50. Fajkus (Hamrlík, Zmeškal). Rozhodčí: Barek – Vepřovský, Čížek. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 23. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Klas (od 27. Dosoudil) – Pejzl, Oliva, Leder, Blažej, Sýkora, Hybeš, Secký – Šír, Mazura, Zeman, Blümel, Bucek, Kostka, Chára, Rohlík, Rozlílek, Koffer, Svatoš, Sajdl

Kubík – Janošek, Dřímal, Hamrlík, Jaroněk, Prchal, Dluhoš – Suhrada, Luža, Leška, Sebera, Pröschl, Světlík, Dřímal, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Zmeškal

Tomáš Valášek (Zlín): "Měli jsme výborný vstup do utkání. Pardubice hrály pak hodně zakřiknutě. Vítězství je zasloužené a jednoznačné. Zanedlouho hrajeme odvetu ve Zlíně, kde očekávám daleko vyrovnanější zápas."