Další tři body pro mladší dorost, ten vyhrál v Přerově 6:1

Další výhru si připsali na konto zlínští mladší dorostenci, kteří tentokrát vyhráli na ledě Přerova 6:1. Zápas rozhodli především ve druhé třetině, kdy se prosadili čtyřikrát. Mladí Berani vládnou skupině O postup B s přehledem o 17 bodů před druhými Vítkovicemi, které však mají o zápas méně. Další utkání svěřence Tomáše Valáška čeká až ve čtvrtek 18. února, kdy zavítají na led Hradce Králové.
32.kolo, so 6.2.2016, MEO Aréna
Přerov
1:6
(1:2, 0:4, 0:0)

Branky a nahrávky: 19. Dobša (Indrák) – 13. Dřímal (Janošek), 17. Hamrlík (Fajkus), 29. Dřímal (Světlík), 32. Dobiáš (Pröschl, Janošek), 36. Fajkus (Hamrlík, Suhrada), 38. Dobiáš (Sedláček). Rozhodčí: Cik – Dopitová, Loun. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:3. V oslabení: Bez. Střely na branku: 27:36. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:6.

Rachůnek – Vohrabal, Tischer, Borot, Kleiner, Viktorin, Mlčák, Pěnčík – Krupa, Krátký, Dobša, Šimanský, Mohapl, Indrák, Barveníček, Kadlic, Šafránek, Govoruško

Kořének – Janošek, Hamrlík, Jaroněk, Prokeš, Leška, Suhrada, Luža, Mynář, Pröschl, Světlík, Nesrsta, Dřímal, Sedláček, Dobiáš, Fajkus

Tomáš Valášek (Zlín): "Odehráli jsme dobré utkání. Hráči podali slušný kolektivní výkon. I když výsledek 6:1 vypadá pěkně, měli jsme být ve třetí třetině v zakončení daleko efektivnější."