Mladší dorost udolal Oceláře v prodloužení

Ševci odstartovali nový ročník ELIOD extraligy mladšího dorostu druhým kolem na domácím ledě proti Ocelářům z Třince. V první minutě poslal Zlín do vedení Handl, ale Třinečtí dokázali zápas otočit. Tři minuty před koncem základní části ale srovnal Dřímal, který poté rozhodl o vítězství domácího týmu v prodloužení.
2.kolo, ne 4.9.2016, PSG aréna
Oceláři Třinec
3:2p
(1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 16. Handl (Dřímal), 57. Dřímal (Sebera), 62. Dřímal (Suhrada, Sebera) – 35. Mikler (Mituchovič), 53. Rybnikár (Wardas). Rozhodčí: Svoboda – Blaha, Goňa. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 34:17. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2 pr.

Lekeš – Havlík, Suhrada, Holík, Talafa, Jaroněk, Prchal – Rusler, Sebera, Bachánek, Hrazdira, Podešva, Handl, Kozubík, Dřímal, Mynář, Macík.

Švančara – Mituchovič, Konderla, Wantulok, Ciencala, Weber – Králík, Čmiel, Szmek, Wardas, Jurzyca, Stročka, Marguš, Mikler, Rybnikár, Macháček, Branc.