Čekání na výhru pokračuje, mladší dorost prohrál ve Vítkovicích

Skoro to až vypadá, jako by chladný leden zmrazil kromě řeky Dřevnice i mladší dorostence. Zlínští stále čekají v novém roce na vítězství a ve Vítkovicích zaznamenali už třetí porážku v řadě, což se jim v této sezoně dosud nestalo. Utkání se přitom pro mladé ševce vyvíjelo dobře, neboť díky trefě Jiřího Podešvy ve 27. minutě vedli. Domácí hokejisté však stihli ještě do přestávky otočit skóre a ve třetí části pak dalším gólem pojistili svůj bodový zisk.
27.kolo, čt 12.1.2017
3:1
(0:0, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 37. Krejsa (Pastor, Cubo), 39. Krejsa (Smolka, Cubo), 51. F. Plánka (Pastor) – 27. Podešva. Rozhodčí: Klapetek – Rychlý, Vengřín. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 21:30. Průběh utkání: 0:1, 3:1.

Dolíška – Cubo, Kočí, Smolka, Zapletal, Raška, F. Plánka – Tvrdý, Zajíc, Brada, V. Plánka, Pastor, Kubík, Ivan, Krejsa, Vjačka

Lekeš – Prčík, Uhříček, Holík, Talafa, Šindelek, Riedl, Prokeš – Bachánek, Podešva, Handl, Kozubík, Luža, Kráčalík, Chludil, Macík