Mladší dorostenci zvítězili nad vedoucím Třincem

Mladší dorostenci na domácím ledě dokázali porazit vedoucím tým ELIOD extraligy skupiny B. Po bezbrankové první třetině se Zlínu povedlo třikrát skórovat ve druhé části. Třinec sice v poslední třetině zabral a snižoval, ovšem ševci už se o body připravit nenechali.
31.kolo, čt 2.2.2017, PSG aréna
Oceláři Třinec
5:3
(0:0, 3:0, 2:3)

Branky a nahrávky: 26. Baďura (Luža), 29. Kozubík (Dvořáček), 40. Dvořáček (Kozubík), 53. Luža (Baďura), 60. Sebera (Baďura) – 47. Matěj, 54. Marguš (Bulava, Králík), 59. Mikler (Matěj). Rozhodčí: Vepřek – Bernard, Mikoviny. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 53. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Lekeš – Šindelek, Uhříček, Holík, Talafa, Riedl, Prchal, Prokeš, Sebera, Bachánek, Chludil, Podešva, Handl, Kozubík, Luža, Baďura, Macík, Dvořáček.

Kučera – Bulava, Mituchovič, Konderla, Srníček, Wantulok, Weber, Chovaniak, Králík, Kašpárek, Wardas, Jurzyca, Matěj, Stročka, Marguš, Mikler, Rybnikár, Macháček