Starší dorostenci v závěru utkání zlomili odpor Motoru a slaví zisk tří bodů

Včera v Liberci bez bodů, dnes z Budějovic se všemi třemi. Zlínští starší dorostenci na půdě Motoru zvítězili 5:3, přičemž rozhodující dvě rány zasadili v 57. a 59. minutě. Domácí hráči zvládli posbírat za zápas 53 trestných minut, přesto však zvládli být střelecký velmi produktivní. Na gólmana Hufa šlo 43 střel. I díky jeho čtyřiceti zásahům se tedy mladí Berani dostali před svého dnešního soupeře.
31.kolo, pá 16.12.2016
Č. Budějovice
3:5
(1:2, 2:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 1. Prášil, 33. Matys, 39. Dudáček (Egert, Toman) – 2. Pröschl (Fajkus, Sebera), 16. Dobiáš (Kočica), 25. Hamrlík (Světlík, Dobiáš), 57. Lekeš (Marek), 59. Dobiáš (Gába, Jenáček). Rozhodčí: Mareš – Brůha, Němec. Vyloučení: 9:3, navíc Krcho (CEB) 10min a Dosek (CEB) 5min + trest ve hře. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 43:32. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:5.

Svoboda – Doktor, Rákosník, Dosek, Dudáček, Škola, Šafář – Silný, Matys, Slávik, Krcho, Egert, Toman, Prášek, Vaculík, Masopust, Kašper, Kaisler

Huf – Janošek, Gába, Dřímal, Hamrlík, Suhrada, Jenáček, Marek - Světlík, Chalupa, Pröschl, Kočica, Sebera, Lekeš, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Leška