Zpod Ještědu bez bodů. Starší dorost prohrál v Liberci

Starším dorostencům se díky dvěma výhrám minulý víkend povedl vstup do nadstavby extraligy, v předehrávce jejího 4. kola ovšem přišla první porážka. Mladí ševci padli na úvod svého tripu po Čechách 2:4 v Liberci, přestože po dvaceti minutách drželi jednobrankové vedení. Domácí otočili skóre v prostřední části a ve třetí třetině definitivně potvrdili, že tři body zůstanou pod Ještědem. Našlapaný program zlínských mladíků pokračuje hned v pátek zápasem v Českých Budějovicích.
32.kolo, čt 15.12.2016, HOME CREDIT ARÉNA
Liberec
4:2
(0:1, 2:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 28. Jeník (Kunst, Šír), 38. Jeník (Bitman), 48. Piroutek (Jeník, Šír), 57. Kunst (Jeník) – 19. Fajkus (Kristek, Suhrada), 52. Dobiáš (Kočica). Rozhodčí: Hrubý – Grundler, Kettner. Vyloučení: 5:7, navíc Šíp (LIB) 20 min OT. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 34:29. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2.

Novák – Aubrecht, Krejsa, Turský, Habermann, Had, Kunst, Ira – Šír, Šíp, Mocek, Čermák, Litera, Jeník, Bitman, Hájek, Piroutek, Šafařovský, Bouřil

Kořének – Janošek, Gába, Dřímal, Hamrlík, Suhrada, Jenáček, Marek – Světlík, Chalupa, Pröschl, Kočica, Sebera, Lekeš, Dobiáš, Fajkus Kristek, Leška