Starší dorost na Pardubice nestačil, prohrál 4:8

Starší dorost prohrál v Pardubicích 4:8. Mladí berani celý zápas dotahovali náskok soupeře, který byl vždy o jeden krok napřed. Utkání přineslo hodně branek a skóre se otevřelo už ve 3. minutě. Vždy, když už se žluto-modrá družina dokázala k soupeři dotáhnout na rozdíl jedné branky, domácí znovu udeřili. Z první třetiny si odnesli vedení 2:1, které do konce prostřední části navýšili na 5:3. Ve třetí třetině potom Pardubice dokázaly odskočit na 7:3 a bez potíží dovést zápas do vítězného závěru. Dorostenci Zlína prohráli počtvrté v řadě.
36.kolo, so 14.1.2017
Pardubice
8:4
(2:1, 3:2, 3:1)

Branky a nahrávky: 3. Šír (Rozlílek), 13. Pochobradský (Matýs), 21. Žouželka (Pochobradský), 28. Matýs (Chára, Oliva), 38. Matýs (Chára), 48. Pochobradský (Kostka, Chára), 49. Oliva (Matýs), 53. Rozlílek (Černý) – 5. Chalupa (Marek), 26. Fajkus, 37. Dobiáš (Fajkus), 52. Sebera (Fajkus). Rozhodčí: Homola – Špringl, Vepřovský. Vyloučení: 7:7, navíc Dobiáš (Zlín) 10 minut osobní trest. Využití: 2:1. Diváci: 55. Střely na branku: 42:22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 7:3, 7:4, 8:4.

Vlk – Dubovči, Javůrek (C), Jelínek, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora, Žouželka – Blažej, Bucek, Černý, Chára (A), Kostka, Matýs (A), Pochobradský, Rozlílek, Šír.

Kořének – Harmlík, Janošek, Jaroněk, Marek (A), Prchal, Suhrada – Dobiáš (C), Fajkus (A), Chalupa, Kočica, Kristek, Leška, Sebera, Sedláček, Weintritt.