Starší dorost ztratil zápas v Chomutově ve třetí třetině

Starší dorost prohrál v Chomutově poté, co domácí Piráti předvedli dokonalý obrat v zápase a půl minuty před koncem rozhodl v jejich prospěch Radek Procházka. Přitom ševci vstoupili do utkání skvěle a v desáté minutě vedli po gólech Dobiáše a Kočicy 2:0. Jenže ve druhé třetině Chomutov snížil a ve třetí dvěma góly otočil na konečných 3:2 pro domácí.
42.kolo, pá 3.2.2017
Chomutov
3:2
(0:2, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 25. Koblížek (Köver, Černý), 48. Navrátil (Bajer, Procházka), 60. Procházka (Navrátil, Köver) – 3. Dobiáš (Leška), 10. Kočica (Chalupa, Dobiáš). Rozhodčí: Mareš – Lichtenberk, Michajličenko. Vyloučení: 8:9 navíc Janošek 10 min a Dřímal 10 min. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 112. Střely na branku: 47:23. Průběh utkání: 0:2, 3:2.

Běhula – Štochl, Zeman, Procházka, Kleiner, Studený (C), Jarý, Viktorin – Köver, Prokop, Černý, Bajer, Günther, Baier, Jaroš, Navrátil, Gut, Šafránek, Koblížek, Ouřada, Brandner.

Kořének – Janošek, Gába, Tom. Dřímal, Suhrada, Jaroněk, Marek – Světlík, Chalupa, Tad. Dřímal, Kočica, Lekeš, Sedláček, Dobiáš (C), Fajkus, Kristek, Leška.