Junioři zvládli zápas s Hradcem Králové

Ve 29. kole DHL extraligy juniorů se Zlínu povedlo zvítězit nad Hradcem Králové, který okupuje horní patra tabulky. Berani se po bezbrankové první části dostali do vedení ve 33. minutě, když se trefil Jenáček. Ač se Hradci Králové podařilo srovnat, tak ještě před koncem druhé třetiny vrátil Zlínu vedení Kočica. Když se trefil ještě Gazda s Dobiášem, vítězství už si Berani ujít nenechali.
29.kolo, pá 5.1.2018, PSG aréna
Hr.Králové
4:1
(0:0, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 33. Jenáček (Gazda, Kočica), 39. Kočica (Gazda, Pröschl), 46. Gazda (Mikulec), 59. Dobiáš (Sedláček) – 36. Kukla (Mašín). Rozhodčí: Škach – Marek, Pospíšil. Vyloučení: 5:6. Využití: 3:0. Diváci: 67. Střely na branku: 38:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 4:1.

Huf – Marek, Ševčík, Augustin, Gába, Dluhoš, Padrnos, Gazda – Pröschl, Chalupa, Dvořáček, Peška, Kočica, Mikulec, Gharibyar, Sedláček, Kotek, Dobiáš, Dlabaja

Dvořák – Hroudný, Muška, Kukla, Pohl, Kynčl, Jonáš – Jirásek, Matouš D., Matouš M., Matějček, Pažourek, Dvořák, Hnik, Hašek, Šedivý, Mašín, Poppel, Sklenář, Chalupa, Hejna