Starší dorost vysoko prohrál ve Vítkovicích

Zatímco v polovině září vyhráli v prodloužení, tentokrát neberou ani bod. Druhý vzájemný zápas proti Vítkovicím staršímu dorostu nevyšel. Zlínští sice v Ostravě vedli 1:0 díky trefě Jakuba Prchala ze 7. minuty, domácí však ještě do přestávky třemi góly skóre otočili a ve zbytku utkání přidali i další zásahy. Suma sumárum, starší dorost padl 1:6 a nevyužil možnost přeskočit svého soupeře v tabulce. Zlínu nyní patří průběžné 2. místo v pětičlenné skupině E.
9.kolo, pá 6.10.2017
6:1
(3:1, 2:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 8. Fridrich (Kylnar, Vojtovič), 14. Lewandowski (Kunc), 19. Smolka (Fridrich, Kylnar), 30. Fridrich (Lewandowski), 36. Mrva (Bernovský, Kunc), 55. Lewandowski (Bernovský) – 7. Prchal (Pavlas). Rozhodčí: Hykel – Mikler, Marek. Vyloučení: 2:3, navíc Weintritt 5 min + do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 32:29. Průběh utkání: 0:1, 6:1.

Piták – Zapletal, Raška, Cubo, Smolka, Smička, Kunc – Vojtovič, Brada, Lednický, Fridrich, Kadula, Mrva, Bernovský, Kylnar, Lewandowski

Kubík (od 14. – 20. Kořének) – Holík, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Vítek, Janošek, Pavlas, Prchal – Handl, Dvořáček, Pröschl, Weintritt, Světlík, Lekeš, Apolenář, Luža, Kozubík, Fajkus, Kristek