Tuhá bitva v Třinci vyšla lépe pro Zlín

Mladší dorostence čekal ve čtvrtek zápas na půdě Třince. Poté, co kluci vyhráli v prodloužení minulý zápas s Technikou, čekalo je další prodloužení. Ani v tom gól nepadl a velice vyrovnané utkání tak musely rozhodnout až nájezdy. Zlín byl odměněn za to, že po většinu zápasu byl lepším týmem a z Třince si nakonec odvezl bod navíc.
11.kolo, čt 26.10.2017
Oceláři Třinec
1:2sn
(1:0, 0:1, 0:0 - 0:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 10. Ramík (Wantulok, Petrovský) – 24. Macík (Bachánek), rozh. náj. Mikulík. Rozhodčí: Klapetek – Barteček, Novák. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 27:41. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2.

Halouzka – Hrůzek, Kyselý, Wantulok, Mituchovič, Chovaniak, Bujak, Cienciala – Procházka, Kralík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík

Šarman – Liss, Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Lavička, Martinec, Bachánek, Macík