Vítkovice sestřelily starší dorostence sedmi brankami

V pátém kole zajížděli zlínští starší dorostenci do Vítkovic. Vstup do utkání jim vyšel a po první třetině odcházeli do kabin s hubeným vedením 1:0. Poté jakoby na ledě zůstal jen jeden tým, domácí dokázali vyrovnat a poté přidali další tři branky v rozmezí tří minut. V poslední části padaly branky jen do zlínské klece a utkání skončilo 7:1.
5.kolo, pá 21.9.2012
7:1
(0:1, 4:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 25. Klok, 34. Ballner (Gelnar, Jáchym), 35. Ballner (Škutchan, Gelnar), 36. Churý (Ollender, Illéš), 42. Ballner, 57. Ollender (Illéš, Klok), 60. Ballner (Jáchym, Pop) – 8. Pavlůsek (Grygera, Hlaváč) Rozhodčí: Šír – Barteček, Moravec. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 40:12. Průběh utkání: 0:1, 7:1.

Svoboda – Stanke, Pop, Demel, Klok, Fajkus, Charvát, Puzič – Ballner, Illéš, Schwarz, Churý, Jáchym, Smrčka, Kafka, Klapetek, Česlík, Škutchan, Ollender, Gelnar, Volný.

Haloda – Kobylík, Stuchlík, Velčovský, Tomek, Grygera, Procházka, Kužílek – Hlaváč, Gago, Pelánek, Zaremba, Kuncek, Pavlůsek, Dalajda, Vyoral, Hladiš, Galuška, Malý.