Starší dorostenci podlehli Salzburku

Starší dorostenci v konfrontaci s rakouským Red Bullem Salzburk neuspěli a prohráli 1:4. Rakušané otevřeli skóre zápasu v desáté minutě z hole Wimmera. Berani srovnali zásluhou Kozubíka, další góly ale nepřidali. Naopak se činil Salcburk. Po polovině zápasu jej poslal do vedení Lobach. Do druhé přestávky se trefil Schütz. Vítězství rakouského týmu pečetil gólem v poslední minutě Jentzsch.
26.kolo, so 9.12.2017
Salzburg
4:1
(1:0, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 11. Wimmer (Jentzsch, Peterka), 32. Lobach (Varejcka), 40. Schütz, 60. Jentzsch (Peterka, Barinka) – 25. Kozubík (Luža, Pavlas). Rozhodčí: Kontschieder – Bründl, Wiggins. Vyloučení: 3:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: 40:23. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.

Mnich – Obu, Wirt, Pasanen, Hadamczik, Zündel, Alanov, Wimmer, Szuber – Stewart, Schütz, Rebernig, Lobach, Barinka, Varejcka, Schitz, Hede, Jentzsch, Huber, Peterka, Dube

Kořének – Holík, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Vítek, Janošek, Pavlas – Rusler, Sebera, Podešva, Dvořáček, Weintritt, Lekeš, Apolenář, Luža, Kozubík, Fajkus, Kristek