Starší dorost prohrál v Pardubicích vysoko 1:6

Dorostenci jeli v pátek do Pardubic, ale s body se do Zlína nevrátili. Prohráli 1:6. Skóre utkání otevřel až v 19. minutě Zeman. Do poloviny utkání si Dynamo vypracovalo vedení 4:0. Za Zlínské snížil z trestného střílení Sebera. Naději na bodový zisk sebral Beranům krátce po začátku třetí třetiny Bucek. Poslední branku utkání vstřelil Rozlílek a upravil tak skóre na konečných 6:1 pro domácí.
47.kolo, pá 9.3.2018, Tipsport arena
Pardubice
6:1
(1:0, 3:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 19. Zeman (Antoníček), 22. Chára (Hybeš, Zeman), 28. Rozlílek (Poul, Jelínek), 29. Kostka, 43. Bucek (Leder), 44. Rozlílek (Tobiáš, Blažej) – 29. Sebera (TS). Rozhodčí: Nepomucký – Špringl, Nekvapil. Vyloučení: 3:1. Využití: 1:0. Diváci: 85. Střely na branku: 26:31. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1.

Vlk – Blažej, Dubovči, Hybeš, Jelínek, Kaštánek, Leder, Oliva, Škorec – Antoníček, Bucek, Chára, Hledík, Kostka, Poul, Rohlík, Rouha, Rozlílek, Tobiáš, Trejbal, Zeman

Kubík – Dluhoš, Hamrlík, Holík, Janošek, Jaroněk, Pavlas, Suhrada – Dobiáš, Dvořáček, Fajkus, Kozubík, Kristek, Luža, Podešva, Pröschl, Sebera, Sedláček, Světlík, Weintritt