Mladší dorost těsně podlehl Vítkovicím

Nejprve gól ve vlastní přesilovce, později trefa šest vteřin před přestávkou. Mladší dorost ve Vítkovicích inkasoval dvě branky ve druhé třetině, což nakonec domácím stačilo k plnému bodovému zisku. Zlínští sice ve třetí části zásluhou Antonína Prokeše snížili, na vyrovnání však nakonec nedosáhli. Prohráli 1:2, což znamená, že stále čekají na první vítězství v nadstavbě. Oba soupeři se v této sezoně potkali už potřetí a dosud všechna utkání skončila vítězstvím Vítkovic.
20.kolo, so 9.12.2017
2:1
(0:0, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 35. Ivan (Pastor), 40. Tvrdý (Pastor, Přibyl) – 51. Prokeš (Kopčil). Rozhodčí: Pelc – Bojda, Mikler. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 45. Střely na branku: 33:29. Průběh utkání: 2:0, 2:1.

Bartošák – Veřmiřovský, Bystroň, Plánka, Kočí – Tvrdý, Kotásek, Ivan, Krejsa, Schauer, Pastor, Krška, Přibyl, Melovský, Rajčan

Lekeš – Čapka, Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Tomeček, Bachánek, Macík