Mladší dorost prohrál v Havířově 0:5

Mladší dorost podlehl Havířovu 0:5 a zaznamenal třetí venkovní porážku v řadě. Domácí šli do vedení v 11. minutě a už jej nepustili. Ve druhé třetině zvýšili svůj náskok na 2:0. Vysokou porážku orámovaly tři góly v závěrečné části. Zlín zůstává v tabulce skupiny B na čtvrtém místě.
23.kolo, so 6.1.2018
Havířov
5:0
(1:0, 1:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 11. Horváth (Jedlička), 35. Pavlačka (Jedlička, Zmarzlák), 42. Bochnak (Bílek, Dabrowski), 49. Szturc (Černý), 56. Mastič (Adámek, Bílek). Rozhodčí: Klapetek – Kořistka, Tkáč. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 116. Střely na branku: 39:11. Průběh utkání: 5:0.

Pawlas – Topolanský, Černý, Bílek, Frančiak, Koubek, Dabrowski, Zmarzlak – Jedlička, Čempel, Mastič "C", Bochnak, Adámek, Bárta, Vojkůvka, Zapletal, Szturc, Byčkov "A", Horváth

Synek – Čapka, Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík "A", Riedl "A", Forman, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík ,Kráčalík, Handl, Dluhoš, Hrazdíra, Martinec, Bachánek "C", Macík