Mladší dorost dovedl partii s Přerovem až do prodloužení, nakonec však prohrál

Mladší dorostenci se vrátili po reprezentační pauze do zápasového vytížení. Na ledě PSG arény se utkali s Přerovem, s nímž letos hrají vyrovnané zápasy. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Zlínští se zásluhou Lukáše Chludila ujali v první třetině vedení, Přerov však postupem času skóre nejen vyrovnal, ale i otočil. Domácí tak museli dotahovat, což se jim nakonec podařilo – necelé dvě minuty před koncem základní hrací doby srovnal Kryštof Bednařík na 2:2. O vítězi proto rozhodlo až nastavení, v němž byli šťastnější hosté. Přerov vstřelil rozhodující gól šest vteřin před koncem prodloužení.
32.kolo, čt 22.2.2018, PSG aréna
Přerov
2:3p
(1:0, 0:1, 1:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 13. Chludil (Handl, Talafa), 59. Bednařík (Mikulík, Talafa) – 29. Chytil, 45. Kleniar (Hanák, Gréč), 65. Kleniar (Fencl). Rozhodčí: Sofka – Hübl, Hubáček. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 30:40. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

Lekeš – Liss, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Hrazdira, Bachánek, Macík

Postava – Raška, Zábranský, Zeman, Gréč – Štíbr, Kolařík, Ryšavý, Fencl, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý