Junioři z dobře rozehraného zápasu nakonec získali pouze dva body

Junioři vycestovali k sobotnímu utkání do Vítkovic. Tam si v první půlce zápasu vypracovali dvoubrankové vedení zásluhou Kočicy a Dobiáše. Vítkovice ale vyrovnaly dvanáct minut před koncem. V základní hrací době už pak branka nepadla, proto se šlo do prodloužení a následně do nájezdů. Tam se našel pouze jediný úspěšný střelec - Petr Pavlas a hlavně díky němu se ševci vezou domů dva body.
18.kolo, so 17.11.2018, Ostravar aréna
2:3
(0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 33. Lewandowski, 48. Fridrich (Beránek) – 15. Kočica (Janošek), 27. Dobiáš (Talafa, Weintritt), rozh. náj. Pavlas. Rozhodčí: V. Šutara – P. Rychlý, M. Vengřín. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 57. Střely na branku: 42:21. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.

Dolíška – Kunc, Bílý, Vacula, Kučera, Zapletal, Věntus – Konečný, Fridrich, Bernovský, Krška, Lewandowski, Vojtovič, Beránek, Mrva, Blaško, Potočný, Ivan

Kořének – Janošek, Jaroněk, Pavlas, Bednařík, Talafa – Kočica, Hefka, Bachánek, Pröschl, Weintritt, Světlík, Lekeš, Kozubík, Luža, Dobiáš, Fajkus, Sebera