Starší dorost přesvědčivě vyhrál v Přerově.

V zápase 24. kola Extraligy staršího dorostu zavítali Zlínští na led Přerova. V první části se oba týmy dvakrát prosadily a zápas zůstával vyrovnaný. Ve druhém dějství si však mladí Ševci otevřeli na ledě střelnici, svému soupeři nasázeli sedm branek a rozhodli o tom, že všechny body poputují do Baťova města. V poslední třetině už jen zaokrouhlili počet branek na deset, a mohou se tak radovat z vysokého vítězství.
24.kolo, so 1.12.2012, Zimní stadion Přerov
Přerov
2:10
(2:2, 0:7, 0:1)

Branky a nahrávky: 12. Slavík, 13. Pecha (Siegel, Padalík) - 6. Bumbál (Pelánek), 20. Dalajka (Hladiš), 25. Hladiš (Gago), 25. Stránský (Hladiš), 29. Stránský (Dalajka, Hladiš), 34. Stuchlík, 38. Velčovský (Bumbál), 38. Pavlůsek (Stránský, Tomešek), 40. Hlaváč (Vyoral, Helešic), 55. Stuchlík (Malý). Rozhodčí: Dědek - Mikšík, Švarc. Vyloučení: 5:8, navíc Gago (Zlín) 10 minut osobní trest, Dalajka (Zlín) 5 minut + do konce utkání. Využití: Bez využití. V oslabení: 1:1. Diváci: 50. Střely na branku: 27:35. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:10.

Grigárek (34. Málek) - Slavík, Červínek, Kundrátek, Maršálek, Duda, Metelka, Novák - Gremlica, Karola, Václavíček, Nohál, Rybka, Kubal, Padalík, Pecha, Siegel, Němec, Müller

Haloda - Grygera, Kobylík, Kosorin, Procházka, Stuchlík, Tomek, Velčovský - Hlaváč, Gago, Pelánek, Bumbál, Helešic, Pavlůsek, Dalajka, Vyoral, Stránský, Hladiš, Tomešek, Malý